איך הופכים לנערת ליוו

October 31, 2023
Category: e-Learning

קראתי מאמר שמדבר על מה שצריך כדי להפוך מזונה לנערת ליווי.

אתה לא צריך לוותר על העבודה היומיומית שלך אלא אם אתה באמת רוצה, אבל אם המוטיבציה שלך היא להרוויח יותר כסף ממה שאתה יכול במועדון או במסעדה אפילו מדי פעם, אז תצטרך קצת הכשרה נוספת.

עם העלות החד-פעמית הכוללת שלנו היא כ-4,000 דולר, זה לא קל להיות גברת הלילה, אבל עם העצות האלה אנחנו יכולים לוודא שנראה טוב ונשאר בטוחים

# 1 הישאר בבית הספר

גם אוניברסיטת בקינגהאם שחקרה את הליווי של אדינבורו וגם מליסה פארלי שכתבה Prostitution: Global Interaction אמרו שלנשים שלומדות בקולג' יש סיכוי גבוה יותר להישאר בעבודת ליווי מאשר לנשים ללא תארים.

# 2 התלבש להצלחה

המראה שלנו חשוב כמו מה שאנחנו אומרים אז זכרו תמיד להתלבש טוב, להיות מוכר היטב (לא רק לפי השם שלכם) ולהגיע בזמן. תאמין לי ברגע שבחור יראה שאתה מגיע בזמן, הוא יעריך את היכולת שלך לתקשר איתו ויתייחס אליך טוב יותר.

בחירת קריירה שאנשים רבים חולמים עליה היא להפוך לליווי. אבל מה אם אתה פחות מתעניין במצעים של גברים עשירים ויותר מעוניין בעבודה הכוללת דגימת יין ונסיעות בינלאומיות?

בקר באתרים המציעים שירות זה אך לא זנות!

בדוק מגייס או מתכנן אירועים שיכולים להביא אותך לעבודה.

טוב, עכשיו כשתעלומת איך להפוך לנערת ליווי נפתרה, הגיע הזמן להתחיל לעניינים!

קופירייטרים לא תמיד צריכים להיות מסוגלים לכתוב מאמרים מעמיקים על נושא נתון כדי שאנשים ימצאו אותו בעל ערך. לפעמים, כל מה שצריך זה מידע בסיסי.

יש לפחות חמישה שלבים שצריך לבצע כדי להפוך לנערת ליווי: נערת ליווי חדשה צריכה להתחיל ברישום, לקבל אימות מספר מ-Phone Verifier API, לקבל אימות ולהצטרף לסוכנות הפניית ליווי בחינם למטרות שיווק ולאחר מכן קבל אתרי ביקורת שנותנים לך יחסי ציבור באופן מיידי עם מנוע חיפוש משלהם ואתר Google mirror

עם נערת ליווי, אתה לא צריך להיות בודד מכיוון שהיא יכולה להיות חברה, בת משפחה ומאהבת שלך ביחד. https://tessa-murphy.com/feeds/seifritpanci1986.php

היום הרבה אנשים בוחרים בסוג זה של עבודה. זה מאפשר הרבה עצמאות בהתניידות וגם לא דורש שעות לילה מאוחרות. כתוצאה מכך זה נראה כמו המקצוע המושלם עבור אנשים עם לוח זמנים תובעני.